آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1
  • بازدید دیروز : 77
  • بازدید کل : 75401

پیوند ها

مقاله تعلیم و تربیت 81 صفحه در قالب وورد


تعلیم و تربیت

 

مقدمه :

نظر به اینکه از راه تعلیم و تربیت می توان موجبات رشد فردی و رفاه جمعی را فراهم نمود ، این جریان در زندگی انسانی نقشی مهم دارد . به طور کلی پرورش استعدادهای فردی ، تحکیم پایه های زندگی جمعی ، گسترش آرمان های دموکراتیک و ایجاد تفاهم میان افراد انسانی در سایه ی تعلیم و تربیت صورت می گیرد .

با توجه به همین امر ، تعلیم و تربیت مورد توجه اکثر مردم قرا ر دارد . نویسندگان ، شعرا ، مصلحان اجتماعی ، روسنفکران و فیلسوفان همه درباره تعلیم و تربیت بحث می کنند و هر دسته از روی تجربیات خود درباره ماهیت و نقش آن به گفتگو می پردازند ....

.

.

.

فلسفه تعلیم و تربیت

در فصل سوم و چهارم مفهوم فلسفه وماهیت تعلیم و تربیت مورد بحث واقع شد اینک به بررسی رابطه میان این دو مفهوم می پردازیم . فلسفه تعلیم و تربیت رامی توان رشته ای مستقل فرض نمود که در آن اساس تعلیم و تربیت ، رابطه تعلیم و تربیت با دیگر رشته های معرفت انسانی ، روشهای تربیتی و نحوه برخورد به مسائل و مشکلات تربیتی مورد بحث واقع می شوند . در اینجا بی مناسبت نیست نظری را که عده ای از استادان فلسفه تعلیم و تربیت در دانشگاه های امریکا درباره رشته ی فلسفه تعلیم و تربیت ابراز داشته اند نقل کنیم .

 


مبلغ واقعی 9,700 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 8,730 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 314

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما